ארטליס מוטורס, היא פרי יצירתו של דודי בריפמן , שלאחר 20 שנה בתחום הרכב בכלל והליסינג והמימון בפרט, הגענו למסקנה שחסרה בארץ חברת ליסינג בוטיק המעניקה מענה אישי ומקצועי שלא היה כמותו בתחום הרכב בארץ.  כי בסופו של דבר, מתי אתה צריך את חברת הליסינג שלך? כשיש לך בעיה!

 אנחנו שם בשבילך במרחק שיחת טלפון נכונים לפתור כל בעיה בצורה מיידית, מקצועית ויצירתית ולתת מענה לכל הצרכים שלך. הניסיון, הוותק והאיתנות הפיננסית של ארטליס מעניקים ללקוחות ביטחון ושקט נפשי במהלך תקופת העיסקה.

20 שנות מקצוענות

אני (דודי) מהוותיקים בתחום הליסינג ועובדים בתחום משנת 1995. הוותק והניסיון שצברנו, מאפשרים לנו להעניק ללקוחות את הפתרונות והמחירים הטובים ביותר. בענף הדינמי שלנו, יש דרישה להיות כל הזמן עם היד על הדופק. בזכות כך אנחנו מעניקים למעשה ללקוחותינו ידע, מחיר טוב, יושרה מקצועית ובעיקר שירות אישי ברגע האמת.

אצלנו המחירים הם תמיד ברי תחרות, אך היתרון העיקרי שלנו הוא דווקא בערכים הנילווים: טרייד אין לרכב הישן תמורת מקדמה, שירות און-ליין בכל שעה, אפשרות להחזרת הרכב גם בזמן העיסקה ובנוסף, אם אחרי שנה-שנתיים קצת נמאס לך מהרכב ואתה רוצה להחליף ולרענן – אנו מאפשרים לך לעשות זאת בקלות ובפשטות.

אנחנו את המכוניות שלנו אף פעם לא מוכרים.

אנחנו כאן לשירותך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לתת לכם הצעה מותאמת עבורכם ולעמוד לרשותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דלג לתוכן