איך זה עובד?

בעידן של ימינו למשפחה קשה להתנהל ללא רכב ולעיתים היא אף זקוקה לשני רכבים. 
בעבר, כשחיפשת רכב היית צריך לעבור מסלול טירונות צבאי. לאתר מודעות בעיתונים או באינטרנט, לשאול כל מי שאתה מכירים על מציאה שווה ולא חונקת בכיס, לקטט רגליים בכל העיר, לקחת לבדיקה, להתמקח על המחיר, להאמין למוכר, להתפלל שלא טעית, לגייס את כל הסכום במזומן, כי אין דבר כזה לא כאן ועכשיו. וגם אז… סביר להניח שהיית מתפשר.

את השיטה הישנה והארוכה הזו מחליפה היום שיטה בטוחה ונוחה הרבה יותר, ליסינג פרטי, הידוע גם כ-ליסינג מימוני. אם בעבר שמעת את המילה ליסינג, רק בהקשר של חברות גדולות, למה להתחייב היום לשלם מראש את כל הרכב , כשאפשר לשלם רק עבור השימוש החודשי, או את ירידת הערך החודשית של הרכב ולא מעבר לכך.

כל אדם מהשורה יכול לנסוע ברכב חדיש , בעלות חודשית מותאמת, ללא התחייבות לרכישתו מראש. (כך שכל נושא הקניה, המכירה והמימון הופכים להיות נחלת חברת הליסינג ולא התעסקות הלקוח הפרטי)

לליסינג פרטי 3 יתרונות ברורים שאתה צריך להכיר:

 • אתה שולט בסעיף הוצאות רכב: אתה יכול לשלוט בגובה ההוצאה ולהתאים אותה לאורך החיים, כך שלא תכביד מדי על הכיס. בליסינג פרטי, התשלום נחלק לשלושה חלקים. מקדמה, תשלום חודשי ותשלום בסוף תקופת הליסינג. מסלול הליסינג נבנה מיוחד עבורך, בהתאם ליכולת לעמוד בכל אחד מהשלבים, כך שהדרך לרכב חדש מהירה ונוחה הרבה יותר .
 • לא נתקעים עם רכב: אחד הדברים שהכי מפחידים רוכשי רכב, זה שברגע שהם ירצו לשדרג או להחליף, הם פשוט יתקעו עם האוטו ולא ימצאו לו קונה. עם ליסינג פרטי המעבר בין רכב לרכב פשוט מאוד, כך שאתה תמיד יכול לשמור על רמת רכב מסוימת, מותאמת לצרכייך.
 • נוהגים עם ביטחון: מאחורי כל עסקת ליסינג פרטי, עומדת חברה עם ניסיון ואיכות השירות, כשאתה רוכש רכב בליסינג פרטי, אתה לא רוכש אותו מאדם שנעלם אחרי המכירה, אלא מגוף שיש לו יכולת לתת לך מענה לכל שאלה או בעיה. כמובן שכל רכב בליסינג פרטי מגיע עם אחריות יבואן ורמת בטיחות גבוהה ביותר. כך שאתה יכול לנהוג רגוע ולדעת שאתה לא מעלה על הכביש רכב שיסכן את המשפחה שלך או נהגים אחרים חלילה.

למה ארטליס היא החברה שלך לליסינג פרטי?

 • ייעוץ והתאמת מסלול אישי: אצלנו בארטליס מתאימים את מסלול הליסינג לצרכים שלך, החל מבחירת רכב שישרת את מטרותיך ועד לפרישת תשלומים הגיונית. 
  אנחנו נדאג שתנהג תמיד ברכב חדש ושסעיף הוצאות רכב, ישתלב בסך ההוצאות בצורה הטבעית ביותר.
  אינך מחויב לממש את השלב השלישי ברכישת הרכב , אלא הנך יכול להחזיר את הרכב ולהתחדש בחדש, או לפרוס בתשלומים את יתרת המימון לרכב ולהמשיך וליהנות ממנו.
  הגמישות שלנו מאפשרת למעשה ללקוח להחליף את הרכב בכל שנה עגולה , בהתאם לצרכים ולרצונות . בקיצור” לא מתחתנים עם הרכב” , אלא מחליפים כמעט מתי שרוצים.
 • ניסיון ואמינות: ארטליס עוסקת במגוון רחב של שירותי ליסינג, כך שהיא מביאה לשולחן ראייה רחבה, היכרות מעמיקה עם השוק ויכולת לזהות תנודות ומגמות.
 • אנחנו נדאג לשמור עליך ולתת לך את השירות והייעוץ הטוב ביותר, כאילו היית צי רכבים.
 • איתנות פיננסית: מסלול ליסינג פרטי משול להלוואה מגוף פיננסי. כשאתה לוקח הלוואה, אתה רוצה לדעת שמדובר בחברה חזקה עם איתנות פיננסית.
  ארטליס הינה חברה מובילה ויציבה בתחום הליסינג ועל לקוחותיה נמנים אלפי לקוחות וחברות גדולות.

מבנה העסקה

העסקה מורכבת משלושה חלקים:

 • מקדמה
 • תשלום חודשי
 • תשלום בסוף תקופה

התשלום החודשי נמוך בדרך כלל, ונגזר מגובה המקדמה שיכול הלקוח הפרטי להעמיד בתחילת העסקה. הליסינג הפרטי מאפשר ללקוח לנהוג כל הזמן ברכב חדש, בטיחותי ועם אחריות יבואן.

אנחנו כאן בשבילך על מנת לתפור לך עיסקה בהתאמה אישית!

אנחנו כאן לשירותך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שירותים נוספים

גלילה לראש העמוד

נשמח לתת לכם הצעה מותאמת עבורכם ולעמוד לרשותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דלג לתוכן