מי אנחנו?

ארטליס מוטורס, היא פרי יצירתו של דודי בריפמן , שלאחר 20 שנה בתחום הרכב בכלל והליסינג והמימון בפרט, הגענו למסקנה שחסרה בארץ חברת ליסינג בוטיק המעניקה מענה אישי ומקצועי שלא היה כמותו בתחום הרכב בארץ.  כי בסופו של דבר, מתי אתה צריך את חברת הליסינג שלך? כשיש לך בעיה!

 אנחנו שם בשבילך במרחק שיחת טלפון נכונים לפתור כל בעיה בצורה מיידית, מקצועית ויצירתית ולתת מענה לכל הצרכים שלך. הניסיון, הוותק והאיתנות הפיננסית של ארטליס מעניקים ללקוחות ביטחון ושקט נפשי במהלך תקופת העיסקה.

20 שנות מקצוענות

אני (דודי) מהוותיקים בתחום הליסינג ועובדים בתחום משנת 1995. הוותק והניסיון שצברנו, מאפשרים לנו להעניק ללקוחות את הפתרונות והמחירים הטובים ביותר. בענף הדינמי שלנו, יש דרישה להיות כל הזמן עם היד על הדופק. בזכות כך אנחנו מעניקים למעשה ללקוחותינו ידע, מחיר טוב, יושרה מקצועית ובעיקר שירות אישי ברגע האמת.

חוסן כלכלי

הקשר הישיר עם יבואני הרכב, מאפשרים לנו להציע ללקוחות את העסקה הטובה, המשתלמת והאטרקטיבית, במחירים תחרותיים ביותר. הניסיון, הוותק והאיתנות הפיננסית של ארטליס מעניקים ללקוחותיה ביטחון ושקט נפשי.

גמישות ויצירתיות

אחד היתרונות של ארטליס היא הגמישות המחשבתית והתפעולית המאפשרת עסקה בתפירה אישית עם התאמה לאורך תקופת ההסכם כך שיתאים לצרכים המשתנים של העסק ולא רק למוצרי ‘מדף’. כך למשל, ניתן לקצר או להחליף את הרכב גם לפני סיום תקופת העיסקה, ללא קנסות וללא עמלות מיותרות, זאת, לעומת החברות הגדולות בהן הכל מובנה וסגור מראש ולא גמיש לשינויים במהלך העיסקה. בקיצור: אנחנו בצד של הלקוח!

צי רכבים מגוון

מטרתנו בארטליס היא לספק לכל לקוח את רכב חלומותיו ממגוון רחב של רכבים: רכבי יוקרה, רכבים מסחריים, ספורט, ג’יפים, משאיות וכל רכב בו חשקה נפשכם.